Hi,
Voor vandaag leek het mij leuk om nog eens over iets fashion gerelateerd te schrijven. Zo deel ik vandaag graag mijn top 5 chilloutfits van Hunkemöller. Ik ben al jaren fan van Hunkemöller en ik draag vooral hun pyjama’s/loungewear en sportkleding graag.
Ik heb 5 outfits samengesteld om op een chille dag thuis te dragen. Er zitten zowel iets luchtigere als warmere outfits tussen, aangezien we momenteel tussen het zomer en herfstweer in zitten.
Als je benieuwd bent naar de 5 outfits die ik heb samengesteld, lees dan zeker verder.
Outfit #1 Chill Sunday
Cami Set Velours Lace €18,99 – Short Velours Lace €22,99 – Badjas Fleece €42,99 – Cross Straps Indoor Sandal €14,99
Voor de 1ste outfit ben ik gegaan voor een pyjama setje gemaakt uit velours (velvet) bestaande uit een topje met een short. Door de stof van de pyjama, voelt deze al iets warmer aan. Maar mocht je het toch iets frisser hebben met dit setje, dan kan deze perfect gecombineerd worden met deze grijze badjas gemaakt uit fleece. Om het geheel nog even helemaal af te maken gaan we voor deze comfy grijze slippers. Zo ben je helemaal klaar voor een dagje thuis te zitten en te chillen.
Outfit #2 Lazy Sunday
Korte mouwen pyjamatop Ruffle €18,99 – Short Sweat €18,99 – Badjas Fleece €42,99 – Cross Straps Indoor Sandal €14,99
De 2de outfit staat helemaal in het teken van de ultieme lazy sunday, je kan met deze outfit meteen vanuit je bed, de zetel in. Ik heb gekozen voor een iets simpelere & basic, maar comfortabele ruffle top in combinatie met een sweat short met allemaal lipjes op. Als het iets frisser wordt, dan kan je de grijze badjas in fleece erover aandoen. Ik heb dezelfde grijze slippers bij deze outfit gekozen. Maar Hunkemöller heeft keuze uit een heleboel leuke slippers en pantoffels, die zorgen voor het ultieme comfort aan je voeten, wanneer je thuis zit. In deze outfit kan je zowel chillen en relaxen, maar ook schoonmaken, opruimen, … Ik zou deze short zelfs aandoen om thuis een kleine work-out of yoga sessie te doen.
Outfit #3 Chilly Sunday
Lange mouwen fleece sweater €24,99 – Short Sweat €18,99 – Cross Straps Indoor Sandal €14,99
Voor de 3de outfit gaan we voor een iets warmere combinatie. Zo herbruik ik de sweat short met de lipjes op, in combinatie met de bijpassende fleece trui. Zo heb je wel nog blote benen, maar die kan je makkelijk onder een dekentje stoppen tijdens het bingewatchen van series of films. Doe hierbij nog een paar comfy slippers aan, en je bent helemaal klaar voor een bewolkte zondag thuis.
Comfy Sunday
Lange mouwen trui Velvet Lace-up €27,99 – Joggingbroek Velours Glitter €24,99 – Cross Straps Indoor Sandal €14,99
De 4de outfit staat helemaal in het teken van ultiem comfort. Zo is dit de perfecte chilloutfit om komende herfst aan te doen als het buiten veel te regenachtig en koud is. Ik heb gekozen voor deze velvet lace-up trui in een prachtige bordeauxrode kleur. Ik vind dat je deze trui zelfs naar buiten aankan, gewoon op een jeansbroek. Maar als je toch de hele dag thuis zit, dan kan je deze aandoen in combinatie met deze joggingbroek in velvet met een glitterstreep aan de zijkant. Bij Hunkemöller verkopen ze ook een bijpassende sweater op deze joggingbroek. Nog een paar comfy slippers en je bent helemaal klaar om tijdens een koude, regenachtige herfstdag heerlijk binnen te zitten in het comfort van je eigen huisje.
Outfit #5 Silky Sunday
Kimono Satin €42,99 – Korte mouwen pyjamatop Ruffle €18,99 – Short Jersey €18,99
En tot slot voor de 5de outfit heb ik dezelfde basic ruffle top gecombineerd met een leuk & comfy shortje en het geheel afgemaakt met deze prachtige silky kimono gemaakt uit satijn. Want ik weet niet hoe het bij jullie zit, maar af en toe draag ik ook graag een satijnen kimono in plaats van zo’n comfy, grote badjas. Deze Jersey short kan je trouwens in een heleboel verschillende kleuren en patronen kopen. Zo heb ik een andere variant met bloemen, die de perfecte short was om tijdens deze warme zomerdragen te dragen in plaats van mijn veel te warme joggingbroek.
Zo, ik hoop dat jullie een beetje inspiratie hebben kunnen opdoen voor chilloutfits. Ik weet dat een aantal items, waaronder de kimono en fleece badjas iets duurder zijn, maar momenteel zijn de memberdays bezig, waar je op een heleboel items 20% korting krijgt. Dus ik zou zeggen, haast je naar de dichtstbijzijnde Hunkemöller of shop online, als je nog een loungewear of pyjama setje zoekt.
Welke van de 5 is jouw favoriete chill outfit?
Dit artikel is een samenwerking met Hunkemöller.
Volg jij mij al op Instagram, Facebook & Bloglovin?
See you soon!
Super leuk! Mijn favoriet is outfit 3 of 5!
Mei Qi onlangs geplaatst…even dimmen, we gaan dim summen
Leuke outfits! De laatste is mijn favoriet 🙂
Kelly onlangs geplaatst…Terapy – Elly Zitzak
Dankjewel!