Hi,
Vandaag is het alweer tijd voor de 26ste editie van Meet The Blogger. Deze week stel ik jullie graag voor aan Stamatia van Beautyloves.be.
In Meet The Blogger zet ik elke donderdag een andere blogger met haar blog in het zonnetje d.m.v een interview van 10 vragen. Op deze manier hoop ik dat jullie ook nieuwe bloggers leren kennen, tips zijn altijd welkom! Mochten jullie nog leuke bloggers kennen, please let me know.
Wie is Stamatia?
Stamatia / Limburgse met Griekse roots en dito temperament / uitvalsbasis Hasselt / lawyer by day, blogger by night / foodie en levensgenieter met een enorme passie voor all things beauty / diploma visagie / geflankeerd door mijn kersverse echtgenoot en Miss Tigra / een zwak voor mooie schoenen en dito handtassen / TV makes me happy / een soft spot voor juwelen van de Belgische Christa Reniers / New York on my mind.
Haar blogmotto : ‘There’s no such thing as a beauty without brains. Een stelling tegen het stereotiepe beeld dat liefde voor beauty en een stel brains niet samen gaan en dat het een het ander uitsluit.’
Interview :
Mijn beste blogtip is: doe gewoon waar je zelf goesting in hebt en laat je zeker niet onder druk zetten door verwachtingen van wie dan ook. Het moet vooral leuk blijven!
Dat was het alweer voor deze editie van Meet The Blogger, ik hoop dat jullie ervan genoten hebben. Ik wil Stamatia heel erg bedanken voor haar deelname en ik hoop dat ik jullie hier morgen terug zie.
Je kan Stamatia en haar blog volgen via Instagram, Facebook, Twitter, Bloglovin & Youtube.
Kende jij Stamatia’s blog Beautyloves.be al? Ga jij haar nu ook volgen?
Mocht je zelf ook eens willen deelnemen aan #meettheblogger of andere leuke bloggers kennen, dan kan dit altijd. Je mag mij hiervoor altijd een mailtje sturen naar info@yaraloveshealthy.com.
Volg jij mij al op Instagram, Facebook & Bloglovin?
See you soon!
Nee ik kende haar nog niet! Maar ik neem zeker een kijkje op haar blog 🙂
Leuk om te horen!
Wat een leuk idee om zo nieuwe bloggers te leren kennen! Ik ga zeker eens een kijkje nemen.
Marjolein onlangs geplaatst…Ze noemen het uit de kast komen? Coming out verhaal – Ayla
Leuke rubriek! Ik kende haar nog niet, maar ga eens kijken. 🙂
Jessica J. onlangs geplaatst…Düsseldorf shoplog • Sephora, Lush & DM